• Novinka

Darčekový balíček dámsky hodvábny šál Šípková ruženka 45x200 cm a pánska šatka Tajomný jazdec 70x70 cm zadarmo

VB23011

Jedinečný  luxusný balíček je ideálnym darčekom pre vašich blízkych, ktorí chcú dodať svojmu outfitu výnimočný štýl a eleganciu. Obsahuje jeden dámsky hodvábny šál a k nemu dostanete ZDARMA jednu pánsku šatku s hodvábom. Každý výrobok je osobitne zabalený v štýlovej darčekovej krabici 30 x 30 x 3,5 cm. Tento originálny darčekový balíček je skvelý spôsob, ako darovať exkluzívne darčeky tej najvyššej talianskej kvality s originálnym slovenským dizajnom v limitovanej edícii len 20 kusov.

Dámsky hodvábny šál + Pánska šatka s hodvábom zdarma

Získajte tento exkluzívny hodvábny balíček dámskeho šálu a pánskej šatky v štýlových darčekových krabiciach a zaplatíte len za dámsky šál!

81,00 €
S DPH

Dámsky hodvábny šál Šípková Ruženka

Dámsky hodvábny šál je vyrobený v Taliansku z vysokokvalitného 100% prírodného hodvábu, ktorý je príjemný na dotyk, priedušný, hypoalergénny a ľahko sa nosí. Chráni citlivú pokožku pred vysušením a tvorbou vrások. Tento šál je jedinečný svojím originálnym autorským dizajnom, vytvoreným na Slovensku. Vyrobený je pri talianskom jazere Como, ktoré je preslávené stáročnou tradíciou výroby najkvalitnejších hodvábnych výrobkov. Môže byť použitý ako šál na krk, šál ako opasok, šál do vlasov alebo na ramená.

Pánska šatka s hodvábom Tajonmý jazdec

Pánska šatka 70 x 70 cm s hodvábom je vyrobená z kombinácie 30% hodvábu a 70% bavlny, ktorá je odolná, trvácna a príjemná na dotyk. Táto šatka je jedinečná svojím originálnym slovenským autorským dizajnom a vyrobená v Taliansku, kde sa tradične vyrábajú tie najkvalitnejšie hodvábne výrobky. Môže sa nosiť ako šatka na hlavu na krk či ako opasok a vytvorí tak elegantný vzhľad aj imidž rebela.

VB23011

Tabuľka dát

Composition
Hodváb

Špecifické referencie

Mohlo by vás zaujať aj