Šatky a šály angelaabrioni.sk

Angela Abrioni je mladá slovenská značka exkluzívnych hodvábnych doplnkov pre dámy aj pánov, ktorú založila PaedDr. Silvia Antolová, PhD. – výtvarníčka s citom pre krásu, harmóniu a eleganciu. Autorka digitálnych obrazov a realizátorka mnohých úspešných grafických projektov.

V kolekciách ponúkame hodvábne šatky a šály vyhotovené podľa jedinečného autorského návrhu s tvorivou inšpiráciou, vášňou a láskou. Dizajn tvoríme na Slovensku. Následne sa vzory vytlačia technológiou digitálnej tlače na prestížny taliansky hodváb. Použité vysokokvalitné farby spĺňajú normu Oeko-Tex standard 100. Lem je rolovaný, obšitý strojovo s ručne dokončovanými okrajmi.

Kvalita a povrchová úprava produktov značky Angela Abrioni patrí medzi najlepšie na trhu. Oblasť Como, kde dávame vyhotoviť naše šatky a šály, sa dnes právom vníma ako mekka európskej hodvábnej tradície a výroby.  Fabriky zo severu Talianska, sídliace pri čarovnom jazere Como, zásobujú aj také ikonické módne domy ako Versace, Valentino, Gucci a stovky iných prestížnych značiek po celom svete.

Šatky Abrioni sú vyhotovené v limitovanej edícii a dodávané v krásnej štýlovej darčekovej krabici. Aj preto si rýchlo získavajú obľubu ako dokonalý luxusný darček, ktorý s nadšením ocení každá nežná a odvážna žena

Pre koho sú naše hodvábne šatky a šály?

  • Sme tu pre všetkých ktorí sa neboja prejaviť svoju výnimočnosť. 
  • Pre tých, ktorí hľadajú jemnosť a nežný dotyk ľahučkej hodvábnej tkaniny s pocitom luxusu a odvahy.
  • Pre tých, ktorí chcú ozvláštniť svoj biznis alebo neutrálny outfit originálnym doplnkom.
  • Pre tých, ktorí chcú budovať svoje sebavedomie. 
  • Pre kreatívnych rebelov.
  • Pre tých, ktorí hľadajú originálny a kvalitný darček. 

Aké sú naše hodnoty?

Autenticita, ústretovosť, otvorenosť, čestnosť, profesionalita, hľadanie riešení.