Dodávame Vám produkty z prírodného talianskeho hodvábu, kvalita a povrchová úprava ktorých patrí medzi najlepšie na európskom trhu. Ak napriek tomu výrobok zakúpený cez náš internetový obchod nezodpovedá vašim predstavám, máte možnosť ho vrátiť aj bez udania dôvodu počas zákonnej 14 dňovej lehoty od dátumu jeho prevzatia. 

Na čo treba pamätať pri uplatnení práva odstúpenia od zmluvy?

V súlade so zákonom č. 102/2014 Z.z. máte právo od kúpnej zmluvy odstúpiť do štrnástich dní od prevzatia tovaru. V rámci tejto lehoty po prevzatí môžete tovar rozbaliť a vyskúšať ho obdobným spôsobom ako je obvyklé pri nákupe v klasickom „kamennom“ obchode, a to v rozsahu potrebnom na zistenie vád, vlastností a funkčnosti tovaru. Najneskôr do 14 dní odo dňa odstúpenia od zmluvy je potrebné zaslať tovar späť v originálnom nepoškodenom balení. Ak odstúpite od Kúpnej zmluvy a tovar, ktorý vraciate je poškodený a/alebo opotrebovaný, ste povinní nahradiť náklady na uvedenie tovaru do pôvodného stavu. 

Viac informácií nájdete vo Všeobecných obchodných podmienkach pre spotrebiteľov, presnejšie v kapitole 11 Právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy.

Prostredníctvom formulára na odstúpenie od zmluvy oznámte písomne číslo svojho bankového účtu pre vrátenie kúpnej ceny za tovar:

Formulár na odstúpenie od zmluvy pre spotrebiteľov PDF si môžete stiahnuť TU