• Novinka

Darčekový balíček dámska hodvábna šatka Tajomné mačky 90x90 cm a dámsky hodvábny šál Šípková Ruženka 45x200 cm za polovicu

VB23008

Jedinečný  luxusný balíček je ideálnym darčekom pre vaše dámy, ktoré chcú dodať svojmu outfitu výnimočný štýl a eleganciu. K jednému dámskemu hodvábnemu šálu dostanete hodvábnu dámsku šatku ZA POLOVICU. Každý výrobok je zabalený v štýlovej darčekovej krabici 30 x 30 x 3,5 cm. Tento originálny darčekový balíček je skvelý spôsob, ako darovať exkluzívne šatky tej najvyššej talianskej kvality s originálnym slovenským dizajnom v limitovanej edícii len 20 kusov. 

Dámska šatka s hodvábom za polovicu + Dámsky hodvábny šál 

Získajte tento exkluzívny hodvábny balíček dámskeho šálu a dámskej šatky v štýlových darčekových krabiciach a za šatku zaplatíte len polovicu!

119,99 €
S DPH

Dámska hodvábna šatka Tajomné mačky 

Dámska hodvábna šatka je vyrobená v Taliansku z vysokokvalitného 100% prírodného hodvábu, ktorý je príjemný na dotyk, priedušný, hypoalergénny a ľahko sa nosí. Chráni citlivú pokožku pred vysušením a tvorbou vrások. Táto šatka je jedinečná svojím originálnym autorským dizajnom, ktorý je vytvorený na Slovensku. Vyrobená je pri jazere Como v Taliansku, ktoré je preslávené stáročnou tradíciou výroby najkvalitnejších hodvábnych výrobkov. Môže byť použitá ako šatka na krk, šatka na hlavu, šatka na vlasy, namiesto blúzky alebo môže byť uviazaná na kabelku.

Dámsky hodvábny šál Šípková Ruženka

Dámsky hodvábny šál je vyrobený v Taliansku z vysokokvalitného 100% prírodného hodvábu, ktorý je príjemný na dotyk, priedušný, hypoalergénny a ľahko sa nosí. Chráni citlivú pokožku pred vysušením a tvorbou vrások. Tento šál je jedinečný svojím originálnym autorským dizajnom, vytvoreným na Slovensku. Vyrobený je pri talianskom jazere Como, ktoré je preslávené stáročnou tradíciou výroby najkvalitnejších hodvábnych výrobkov. Môže byť použitý ako šál na krk, šál ako opasok, šál do vlasov alebo na ramená.

VB23008

Špecifické referencie

Mohlo by vás zaujať aj