• Novinka

Darčekový balíček dámska hodvábna šatka Romantické ruže 90x90 cm a pánska šatka Apokalypsa 70x70 cm zadarmo

VB23006

Jedinečný luxusný balíček je ideálnym darčekom pre vašich blízkych, ktorí chcú dodať svojmu outfitu výnimočný štýl a eleganciu. Obsahuje jednu dámsku hodvábnu šatku a k nej dostanete ZDARMA jednu pánsku šatku s hodvábom. Každá šatka je zabalená v štýlovej darčekovej krabici 30 x 30 x 3,5 cm. Tento originálny darčekový balíček je skvelý spôsob, ako darovať exkluzívne šatky tej najvyššej talianskej kvality s originálnym slovenským dizajnom v limitovanej edícii len 20 kusov.

Dámska hodvábna šatka + Pánska šatka s hodvábom zdarma

Získajte tento exkluzívny hodvábny balíček dámskej a pánskej šatky v štýlových darčekových krabiciach a zaplatíte len za dámsku šatku!

77,99 €
S DPH

Dámska hodvábna šatka Romantické ruže

Dámska hodvábna šatka je vyrobená v Taliansku z vysokokvalitného 100% prírodného hodvábu, ktorý je príjemný na dotyk, priedušný, hypoalergénny a ľahko sa nosí. Chráni citlivú pokožku pred vysušením a tvorbou vrások. Táto šatka je jedinečná svojím originálnym autorským dizajnom, ktorý je vytvorený na Slovensku. Vyrobená je pri jazere Como v Taliansku, ktoré je preslávené stáročnou tradíciou výroby najkvalitnejších hodvábnych výrobkov. Môže byť použitá ako šatka na krk, šatka na hlavu, šatka na vlasy, namiesto blúzky alebo môže byť uviazaná na kabelku.

Pánska šatka s hodvábom Apokalypsa

Pánska šatka 70 x 70 cm s hodvábom je vyrobená z kombinácie 30% hodvábu a 70% bavlny, ktorá je odolná, trvácna a príjemná na dotyk. Táto šatka je jedinečná svojím originálnym slovenským autorským dizajnom a vyrobená v Taliansku, kde sa tradične vyrábajú tie najkvalitnejšie hodvábne výrobky. Môže sa nosiť ako šatka na hlavu na krk či ako opasok a vytvorí tak elegantný vzhľad aj imidž rebela.

VB23006

Tabuľka dát

Composition
Hodváb

Špecifické referencie

Mohlo by vás zaujať aj