• Novinka

Darčekový balíček dámska hodvábna šatka Romantické ruže 90x90 cm a dámska hodvábna šatka Ružový sen 90x90 cm za polovicu

VB23005

Jedinečný  luxusný balíček je ideálnym darčekom pre vaše dámy, ktoré chcú dodať svojmu outfitu výnimočný štýl a eleganciu. K jednej dámskej hodvábnej šatke dostanete druhú dámsku hodvábnu šatku ZA POLOVICU. Každá šatka je zabalená v štýlovej darčekovej krabici 30 x 30 x 3,5 cm. Tento originálny darčekový balíček je skvelý spôsob, ako darovať exkluzívne šatky tej najvyššej talianskej kvality s originálnym slovenským dizajnom v limitovanej edícii len 20 kusov. 

Dámska hodvábna šatka +dámska hodvábna šatka za polovicu

Získajte tento exkluzívny hodvábny balíček dámskych šatiek v štýlových darčekových krabiciach a za druhú platíte len polovicu!

117,00 €
S DPH

Dámska hodvábna šatka Romantické ruže a Ružový sen

Dámska hodvábna šatka je vyrobená v Taliansku z vysokokvalitného 100% prírodného hodvábu, ktorý je príjemný na dotyk, priedušný, hypoalergénny a ľahko sa nosí. Chráni citlivú pokožku pred vysušením a tvorbou vrások. Táto šatka je jedinečná svojím originálnym autorským dizajnom, ktorý je vytvorený na Slovensku. Vyrobená je pri jazere Como v Taliansku, ktoré je preslávené stáročnou tradíciou výroby najkvalitnejších hodvábnych výrobkov. Môže byť použitá ako šatka na krk, šatka na hlavu, šatka na vlasy, namiesto blúzky alebo môže byť uviazaná na kabelku.

VB23005

Špecifické referencie

Mohlo by vás zaujať aj